| cristianzgz3 a întrebat:

Funda! am o problema cu un cont de pe pokerstars pot sa intru in cont dar cand intru la o masa sa joc imi zice in felul urmator ^^ Ne pare rau pokerstars nu ofera jocuri pe bani virtuali in zona ta^^

2 răspunsuri:
| pitbull93 a răspuns:

Buna, daca vrei sa joci poker online si nu vrei sa depui bani te ajut eu sa primesti 50 $ gratis, da-mi un mail lazarclaudiu97@yahoo.com

| andrei005 a răspuns:

Salut problema este ca este o problema la acel site probabil vreun hacker strica site-ul!