| BornFree a întrebat:

Funda! Buna TPU am o problema urgenta! Am vrut sa mut programele din Disk local C in Disk local D.Problema este ca unele fisiere nu sau mutat si doua programe nu merg la fel si jocurile din calculator(oricum nu am nevoie de ele). CE SA FAC? Trebuie neaparat mutte la fix la locul lor sau pot sa fac un fishier si sa adaug programele lipsa? PLEASE HELP! 1

5 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Programele nu merg mutate, nu sunt simple fisiere, sunt instalate. Daca vrei sa le muti, dezinstaleaza-le si instaleaza-le acolo unde vrei tu, doar asa merge sa le ai in alt disc si sa-ti functioneze. Bafta.

| boogdan91 a răspuns:

Ce treaba are windows-ul, omule? Inveti omul aiurea...

| BornFree explică:

Ms mult amandoi aveti dreptate deci funda si vot kiss

| eddy123321 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti zic dar trebuie mutate exact de unde le-ai luat sau poti reinstala windowsul

| eddy123321 a răspuns:

Ba baiatule daca nu stii ce vorbesti nu mai vorbi isi instaleaza frumos alt windows in 30 min si gata problema