| Larsette a întrebat:

TPU, am o rugaminte la voi. Am un Samsung Galaxy S6 si nu reusesc sa fac apeluri video cu el. In sensul ca, atunci cand dau la contac si apas pe butonul acela pentru apel video imi scrie ca Apelurile video nu pot fi initiate de pe acest dispozitiv. Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

E un serviciu care costa si se plateste separat! Ai asa ceva?

| Larsette explică (pentru K0sti):

Sincer, habar nu am care e chestia aici. prietenul meu a reusit sa faca apel video de pe acelasi model de telefon, trebuie sa aiba in extraoptiune asa ceva?

| K0sti a răspuns (pentru Larsette):

Din cate stiu eu, da!