| ElenaGilb3rt a întrebat:

Funda! Ce telefofon imi recomadati si de ce? As vrea unul care face fotografii bune si care e bun pentru. net!

3 răspunsuri:
| xt9000 a răspuns:

Ia-ti un Samsung galaxi s daca ai bani sau un Nokia 5800 xp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EU AM UN NOKIA C3 CRED CA ESTE CEL MAI BUN TELEFON DEOARECE ARE TASTARURA qwerty si scrii mesaje usor dar are camera de 2 mpdaca vrei cava mai bun un Nokia e5 este mai scump dar are camera de 5 mp cu blit. Amundoia ai WIFI identice merg la fel in cautare

| YuKi_1060 a răspuns:

Ti-as recomanda mini galaxi, face niste poze supebe este un telefon chiar bun are o verisoara.dar daca vrei sa ti-l iei la liber coasta 15 milione dar cu abunament 4! succes spre sa iti gasesti un telefon ca lumea happy