| KidOoNh a întrebat:

Funda ce tot imi apare cand deschid pc o chestie cu brontok. a pe net si cum sa scap de ea am inrat in folderu in care ii l-am sters si dupa ce inchid pc si il deschid iar iar imi apare cum sa scap de siteu asta FASSTTT!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ai luat un virus (Brontok.A - este un worm din Indonezia)care nu se sterge cu click dreapta ->erase! Sterge-l cu Quick Cleaner for Brontok.A 1.1 de aici:
http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Quick-Cleaner-for-Brontok-A.shtml
Descarca,instaleaza si ruleaza programul pentru a-l sterge si apoi da un restart la pc!
Succes! (lasa un private mesage daca nu merge ceva )