| Ioana6Stoian a întrebat:

Funda! Deci eu vreau sa imi pun o poza de profil noua pe Facebook, dar sunt cateva rude care sigur imi vor comenta la ea si ma simt prost sa le sterg comentariile.Cum fac ca sa nu imi mai poata comenta la poza de profil? Nu vreau sa imi anulez comentariile de tot, vreau ca doar ca ele sa nu mai faca asta. In ce setari trebuie sa intru?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde ce poză iti pui. Dacă vor comenta nu le bagi in seamă.

| CodrutElian1990 a răspuns:

E mai avantajos sa blochezi userii, decat fiecare mesaj al lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blochează-le happy.

| Vikaa a răspuns:

In dreapta comentariului ai 3 puncte, apesi pe ele si dupa dai pe Ascunde comentariul si gata.