| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Exista vreun program care sa produca sunete cu diferite voci cand scriu pe tasatatura?

3 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Www.ivona.com

Asta merge?

Apache
| Apache a răspuns:

Era o extensie pentru internet de la google chrome ...cauta si tu pe net

| rotaruia a răspuns:

"text aloud" este cel mai bun, dupa mine. e foarte tare, de ex poti avea o carte in pdf, pur si simplu copiezi cartea in program si iti salveaza un fisier mp3 care-l poti pune pe mp3-pleyer de ex, si poti asculta intreaga carte "on the go" cum se zice tongue