| Smileee a întrebat:

Funda. Ieri am intrat pe mess si mi-a mers mess`u, dar azi imi spune` ca nu am introdus parola corecta. Am incercat de mai multe ori crezand ca am gresit eu la scris. Ce sa fac? Cum sa mi`o schimb? Sau cum sa imi dau seama care este parola?

Răspuns Câştigător
| luckyluke a răspuns:

Intra pe www.yahoo.com si logheaza-te acolo. Daca nici acolo nu merge parola, inseamna ca cineva care iti stia parola, a intrat si ti-a schimbat-o. In cazul asta, mergi tot la www.yahoo.com si vezi unde ai schimbare de parola. Dai un click pe acolo si o sa iti ceara cateva din datele pe care le-ai furnizat cand ai facut ID.
Bafta!

2 răspunsuri:
| DeDii a răspuns:

Uite urmeaza instructiunile de aici:

http://www.ymvista.com/cum-pot-schimba-parola-de-la-yahoo-messenger/
sper sa te ajute asta!
fundita?

| BυαHн ▀▄▀▄▀ a răspuns:

Auzi...;;). Poi intra pe www.yahoo.com si daca nici acolo nu mere` asta inseamna ca cineva iti stie parola daca stii parola sau ti-ai dat seama care e intra pe https://login.yahoo.com/......in_verify2 si iti scrii id`u dupa aia parola pe care o ai. dupa ceea dai Change Passowrd si prima data iti scrii parola pe care o ai si dupa ceea da`i pe a 2 si iti pui parola pe care o vre apoi o mai scrii odata pe aceea noua si gata ti-ai schimbat parola.;)