| ady900 a întrebat:

Funda. Mi-am luat un laptop din Anglia si laptopul are 750 gb memorie scrie si pe spate dar cand intru in my computer scrie disk local C 160gb dar alt disk nu are cum fac sa am si disk local D fara a pune CD/DVD de windows in laptop?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Star>control panel>system and security>administrative tools>computer management>disk management si vezi ca trebuie sa-ti apara spatiul acela care nu-i paritionat, de-acolo il formatezi si-i dai o litera "D, E" ce vrei tu. Asta in caz ca are 750 gb.

| sheamus12 a răspuns:

Ia-ti partition magic si repaertiteaza discurile

| ady900 explică:

Nu merge imi apare doar 160gb dar stiu tot despre laptop si stiu sigur ca are 750 de gb laptopul e Samsung np305v5a a04dx