| compcris00 a întrebat:

Funda,mi s-au sters nu stiu de ce contactele si aplicatiile,nu si documentele, pozele de pe cardul sd, cum pot sa le recuperez.Telefon cu android 4.1.2.

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uite un program gratuit: http://windowspc.ro/......a-datelor/

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am uitat sa precizez ca sa legi cardul la computer.

| compcris00 explică (pentru Salontanul):

Acus incerc, deja am incercat android data recovery si nu a mers.

| compcris00 explică (pentru Salontanul):

Nu vede telefonul.

| Salontanul a răspuns (pentru compcris00):

Incearca sa pui cardul in cititor de carduri. Uite aici cateva modele: http://www.cel.ro/......e-carduri/

| compcris00 explică (pentru Salontanul):

Nu are nimic cardul sd cu simul.

| Salontanul a răspuns (pentru compcris00):

Pai eu vorbeam numai de card. Ai zis ca ti s-au sters pozele, documentele, etc. Eu de alea vorbeam. Am zis eu ceva de sim? Contactele nu se mai pot recupera. Poate daca ai avut backup pe card se pot recupera si contactele.

| compcris00 explică (pentru Salontanul):

Eu am spus ~mi s-au sters nu stiu de ce contactele si aplicatiile, nu si documentele, pozele de pe cardul sd,~adica pozele nu s-au sters.

| K0sti a răspuns:

Contactele nu stau pe cardul SD, never!

| Deliiiia a răspuns:

Asigura-te daca alt telefon nu iti recunoaste cardul, daca nu, atunci nu mai poti recupera fisierele.