| afrodita3333 a întrebat:

Funda pentru cine ma lamureste.as vrea sa cumpar un telefon la liber, intrebarea mea este daca il pot cumpara de oriunde adica, eu sunt pe orange, il pot cumpara de la alta firma? daca da unde sunt cele mai avantajoase preturi?

Răspuns Câştigător
| Maya. a răspuns:

Pai daca il iei la liber normal ca poti lua de oriunde, si char daca ai abonament la Orange, asta nu inseamna ca nu poti face altul sau nu poti cumpara altul.Incearca la Vodafone, acolo mi se par preturile mai okwinking

1 răspuns:
| rosto a răspuns:

Da, il poti cumpara, numai sa intrebi sa nu fie codat in retea happy