| kkkk a întrebat:

Funda pentru un raspuns cat mai rapid.sad. azi cand am intrat pe facebook si am dat clik pe o poza imi apare diferit, adica poza apare mai spre dreapta nu mult si nu mai pot sa dau comentarii in josul pozei ci in dreapta ei.sad. ce s-a intamplat? eu nu am umblat niciunde sau ceva de genu

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

In curand si profilul tau se va schimba in Time Line, cei de la facebook s-au ocupat cu asta.Nu i-ai facut tu nimic si nici nu mai ai ce sa ii faci asa o sa ramana...e o porcarie daca e sa ma intrebi pe mine mai ales cand o sa se schimbe de tot profilul...