| mimi2000mimi a întrebat:

Funda! pot aparea cumva pe invisible pe facebook?

4 răspunsuri:
| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Ai la chat in dreapta ''optiuni'' apasa ''deconecteaza'te'' happy

| ღAღdღaღ a răspuns:

Jos,la chat, apasa pe rotita aceea si apasa apoi deconecteaza-te! si atat. Funda?

| Yandel a răspuns:

In dreapta jos ai o rotita, dai pe ea - Advanced settings, si dai Nimeni nu te poate vedea apoi salvezi. Problema e ca daca nimeni nu te poate vedea, nici tu nu ii poti vedea pe ei.

| agirll a răspuns:

Buna nu poti fii pe invizibil doar pe chat dai acolo unde este chat si este o rotita si acolo dai deconecteaza-tewinkingfunda?big grin