| diana_6081 a întrebat:

FUNDA!
sal...am un mp3 player Samsung si nu pot incarca pe el niciun fel de fisier cu extensia flv... puteti sa-mi sugerati o extensie tip video pe care as putea-o atribui fisierelor care sa functioneze?

in cazul de fata imi spune ca fisierul nu este acceptat.
pls.help me! daca aveti si voi mp3 spuneti-mi ce extensie aveti pentru. fisierele video!

mersi anticipat... FUNDA!

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca se numeste mp3 logic ca nu poti pune video pe el (doar muzica)
Daca ai mp4 iti merg filmele facute mp4.

| Naiky3Run4 a răspuns:

Salut, si eu am un telefon Samsung si daca vrei sa iti bagi video pe telefonul tau trebuie mai intati sa le convertesti in MP4 - in acest format de vei putea uita la video. Deci mai intati sa zicem ca tiai descarcat un video si ala este HD ala nu o sa iti mearga il convertesti in mp4 si pentru asta iti recomand prg Any Video Convertor! Sau mno cauti pe net videoclipuri pentru telefon in format MP4!
MULT NOROC!

| Adelin_1656 a răspuns:

Diana, n-am inteles intrebarea ta in profunzime dar o sa-ti raspund in ambele sensuri. Daca ai un MP3, din acela care seamana cu un stick, are un ecran LCD mic, nu ai cum sa rulezi fisiere.flv, acestea fiind de tip video. Daca ai MP4, cu un ecran mai mare, acela suporta ANUMITE fisiere video. Indicat ar fi sa convertesti cu un video converter (google it) si sa il faci in format.mp4 pentru ca acesta il suporta sigur.

Sper ca ti-am fost de ajutor, numa`bine.

| diana_6081 explică:

Am convertit extensia in mp4, cum ati sps voi, dar tot nu functioneaza...am crezut ca merg si fisiere video pentru ca am putut incarca si poze in jpg...ba ma mult, cand l-am achizitionat aveam deja in meniu clipuri video. Oricum, multumesc mult pentru raspunsuri, raman datoarewinking