| Lilvayctor a întrebat:

Funda! Salut.Imi puteti sugera ceva telefoane ca Black Berry sau ceva de genul, adica sa fie Full Qwerty ...va rog si sa nu coste mult.

Răspuns Câştigător
| dan1998 a răspuns:

Eu mi-am luat un NOKIA C3-00 cu full qwerty, am dat 450 lei dar conteaza si din ce magazin ti-l iei.

5 răspunsuri:
| Dalidah a răspuns:

Nokia E3, E5..sunt full qwerty si nu costa deloc mult. Daca il prinzi si la vreo promotie e super ok!

| AnonimNeamt a răspuns:

Samsung Galaxi ACE este ieftin si ff bun este touch! funda?

| Iulici94 a răspuns:

NGM- New Generation Mobile. si nu sunt scumpe

| DavidTunechi a răspuns:

Salut, nu de mult am cumparat si eu un Sony Ericsson CK15i TXT PRO, 409 lei pe cel.ro si are tastatura glisanta lateral, full qwerty, sunt foarte multumit si merge foarte bine.

| ErrOr200142 a răspuns:

Pai BlackBerry sunt multee modele dar eu iti recomand BlackBerry c4 este coarte usor de manevrat finut arata bine si nu costa asa de mult sau cel putin asta e parerea mea. Va multumesc!