| anonim_4396 a întrebat:

[fundă+ vot] Bună am o altă problema urgentă. Am laptopo acer. Şi nu ştiu ce am făcut la setarile tastaturi dar backspace-ul nu. mi merge foarte bine, mai degrabă zis merge cu încetinitoru şi sacadat. Ştiţi ce am putut schimba oare la setări?:s Mulţumesc. Scuzaţi şi categoria.

1 răspuns:
| JoHnnYfanatiku a răspuns:

Pt a rezolva problema trebuie sa intri in control panel(panou de control) si sa selectezi device and printers(dispozitive si imprimante) unde gasesty tastatura si setarile ei de unde poti regla aceasta problema