| raullik007 a întrebat:

FUNDA+VOT
Ce telefon sa aleg?
Nokia 5310 Xpress Music sau Nokia E71 replica?

Răspuns Câştigător
| AlexTroll a răspuns:

Nokia 5310 sigur! 1 pentru ca e un telefon bun (stiu din propria experienta) si replicile nu-s bune de nimic se strica repede si nu sunt de calitate fata de Nokia

6 răspunsuri:
| Fizy93 a răspuns:

La fel zic ca si Vaallyy93, NOKIA 5310 Xpress Music

| CoSmInEl500 a răspuns:

5310. E telefon original si poti sa fii sigur ca nu o sa se strice foarte usor plus ca e super rezistent. Am o cunostinta care a avut si pot sa spun ca 'la torturat' si tot functiona.

| CoryLovee a răspuns:

Nokia 5310 Xpress Music imi place mai mult decat celalalt! Ti-l recomand! happy [iti zic asta pentru ca le-am avut- si inca le mai am- pe aman2]

| Kenzorr a răspuns:

Poi... ast ae alegerea ta dar eu as spune ca Nokia 5310.Replile nu's bune sunt facute pe nava(si eu am avut)big grin
Sper ca te'am ajutat.happy

| zσкєє a răspuns:

Nokia 5310 Xpress Music

| Vaallyy97 a răspuns:

Nokia 5310 Xpress Music