| raresu12 a întrebat:

Funda! Vreau sa-mi cumpar o tableta. Ce marca imi recomandati pana in 500 lei?

Răspuns Câştigător
| Aly42 a răspuns:

Cele mai multe tablete sub 500 lei se gasesc la eMAG! De exemplu : Allview Speed City SuperSlim (499 lei) sau E-BODA Essential A150 (349 lei)... Mai sunt o gramada! Poti intra pe acest site si ai multe de ales! Mult noroc! http://www.emag.ro/tablete/tablete-ieftine-pret,intre-200-si-500

4 răspunsuri:
| AddXf a răspuns:

Cele mai bune sunt Allviewwinking Eu am una si sunt foarte multumita. Am o tableta Allview Speed City. Funda?

| vanessa12345 a răspuns:

Sirioux