| ElectroAngel a întrebat:

FUNDAA! Salut vreau sa comand o placa de baza pentru laptop vreau sa fie cat de cat buna si pretu sa fie acceptabil...imi puteti lasa un site de unde pot comanda (vreau si garantie) si mai am o intrebare "Exista riscul de a nu fii compatibila placa de baza cu laptopul" nu prea ma pricep :/...

Răspuns Câştigător
| AmethystNail a răspuns:

Nu doar ca exista riscul sa nu fie compatibila. Placa de baza trebuie sa fie exact pentru modelul tau, adica identica cu cea pe care o ai acum.
Daca s-a stricat placa de baza ai sanse sa gasesti doar la mana a doua pe la cineva care are laptop identic cu tine si are altceva la el si il vinde pentru piese.

1 răspuns:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Da logic ca nu poate fi compatibila si oricum nu cred ca poti schimba placa de baza la orice laptoplaughing