| Makovei_Iuly_1995 a întrebat:

FUNDAA! Salutare! Ati putea sa-mi recomandati un program cu care sa filmez(de ex. minecraft) cu vreo 12 fps? Am incercat cu bandicam la inceput filmeaza cu 6 fps dar dupa vreo 2 episoade am ajuns sa filmez cu 1-2 fps! Si ma dispera!

Răspuns Câştigător
| Varsson a răspuns:

Fraps, Camtasia, Hypercam
funda?

4 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Filmeaza cu Frap's e cel mai bun si poti seta ce vrei tu la el.

| sheamussheamus a răspuns:

Poti filma bine cu Camtasia

| adrianionut23 a răspuns:

I just got a Minecraft card code for free! :D http://freeminecraft.cc

| LilaKitty643 a răspuns:

Daca ai Mac e bun Quick Time Player.
Apropo, Camtasia se plateste daca il vrei permanent.(depinde ce Camtasia)