| Dextro a întrebat:

Fundaaa! happyCat costa sa repari un aparat foto [ Canon PowerShot A470 ] daca face la lumina imagini albe? thinking cat costa sal repare sa fc poze si la lumina? thinking

2 răspunsuri:
| roby096 a răspuns:

Pai daca face imagini albe la lumina, inseamna ca nu e setat bine iso, dar poate fi si de la senzor. Dar sfatul meu e sa incerci la iso si la alte setari (nu prea ma pricep la Canon ca sa iti explic exact), incerca si la focus sa umbli

| boombonica a răspuns:

Si eu am patit asta dar l-am lasat ca o saptamana sau doua sa faca repaus dupa care tot nu mi-a mers si l-am reparat cam cu maxim 50 lei -100 lei vechi. mult noroc!