| Aegyo a întrebat:

(fundita!):Hello, am si eu o intrebare. Incerc sa instalez D-Link (am incercat si cu CD-ul original, si cu varianta de pe internet) si imi da o eroare de genul: "1607:Unable to InstallShield Runtime Script" sau ceva asemanator...am cautat pe google si am incercat tot ce am gasit si nu a mers nimic... Aveti vreo solutie? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| albertoy21 a răspuns:

Inseamna ca ai ceva u in calculator sau incearca sa iti faci un rr la calc daca ma intelegi adica nu restart sa iti faci windows din now daca nu merge nici asa nu suport un component din calculatorul tau bafta big grinhappy funda?happy