| anonima_2498 a întrebat:

FUNDITA! stie cineva un program de editat videori, cu care pot sa pun 2 videouri unul langa altul si sa mearga in acelasi timp?

Răspuns Câştigător
| Twitter a răspuns:

Movie Maker nu poti sa pui 2 video-uri sa ruleze in acelasi timp Movie Maker este unul dintre cele mai simple si nefolositoare programe cand este vorba de editat video-uri, cu el doar Creezi video-uri (asa cum zice si numele) din poze si poti sa pui o melodie de fundal, in niciun caz ceea ce doresti tu sa faci...

Poti folosi Adobe After Effects pentru ca este cel mai bun in domeniu! Tutoriale gasesti o gramada pe YouTube!

Spor la editat!winking

3 răspunsuri:
| Twitter a răspuns:

@Byclick nu orice editor face asta... ea se refera ca amandoua sa ruleze in acelasi timp (unul pe o jumatate, altul pe alta jumatate a ecranului) Movie Maker nu poate sa faca asa ceva... rolling eyes

| Byclick a răspuns:

Moviemaker sau Sony vegas, de fapt orice editor de video face asta. e banal

| TuchleiMihai a răspuns:

Cel mai simplu si cel mai rapid, ar fi sa folosesti Mouviemaker.