| LoD a întrebat:

Fundita uriasa!
Salutare TPU! am si eu o problema URIASA! de curand mi s-au ars placa video si sursa. Le-am schimbat. Si nu am vazut cand mi-au instalat driverele. Acum. mi-am uitat parola de la pc (stiu... sunt un tampit) dar. am cautat solutii. NIMIC! doar sa schimb windowsul. asta am si facut. am instalat driverele. fara cel video. PAM PAM PAM! Am placa video Palit. restul nu stiu geforce etc. Cu optiunea dxdiag in run imi arata n/a n/a n/a la placa video... dar treaba este ca nu stiu de unde sa iau driverul si daca apartie de Nvidia. pot sa desfac si sa ma uit ce este dar vreau sa stiu de unde le pot descarca! Multumesc anticipat! Raman dator vandut :!

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Pe placa video ar trebui sa fie un sticker cun numar serial. Dupa acel numar si numele placii iti cauti driverul pe site-ul producatorului.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarci slimdriver si dai un scan. In cele ce iti gaseste, cauti acel driver si dai downlooad din dreapta.Si atat, ti-l descarca si instaleaza.