| ÎngerulThawMic16 a întrebat:

Fundita! Va rog mult! Vreau sa imi modific data nasterii, dar nu imi ofera posibilitatea sa aleg alt an, nici alta zi! Este blocat! Ce pot face? Vreau sa imi modific anul, mentionez ca am schimbat anul nasterii de cel putin 2 ori pana acum. Va rog frumos sa ma ajutati! Funditaaa! :* :*

1 răspuns:
| WholeWorldHelper a răspuns:

Bună.

Dacă te referi la contul de aici de pe site, îți recomand să iei legătura cu adminul prin email: http://www.tpu.ro/contact Cu siguranță cererea ta va fi rezolvată în cel mai scurt timp.

O zi frumoasă!