| anonimulxxxhd a întrebat:

Galaxy s4 este upgradabil la Android 5.1 ma refer fara sa bagi tu androidul adica se actualizeaza androidul? fara root si astea(vreau sa imi iau de aia intreb)

Răspuns Câştigător
| Sebi141996 a răspuns:

Da este deoarece are configurați câte suporta și versiuni noi de Android doar ca va trebui sa aștepți sa vina actualizarea și poate sa dureze asta deoarece cei de la Samsung au proces de a verifica înainte de a da start upgrade. Sper sa te ajute dacă da da fundița mersi

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.