| Live.Laugh.Love a întrebat:

Heeeellllpppp! De cateva zile incoace, daca intru pe youtube, trilulilu, muvids etc [ cele mai multe de pe youtube ] vreau sa ascult o melodie, dureaza ~ 2 minute sa se incarce, apoi se reda video-ul 2-3 sec, apoi 5-10 sec se opreste, iar 2-3 sec merge, si tot asa. inainte mergea si 10 min fara oprire. Ce pot face sa mearga ca lumea? dau fundita si toate voturile bune happy
p. s: [ daca trebuie ] asta se intampla pe laptop si am windows vista

3 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love explică:

Am internet de la RDS, respectiv orange happy

| NickoS a răspuns:

De obicei face asa cand ai viteza mica la internet.Sa nu-mi spui ca ai internet la Vodafone?(Ca pe Vodafone merge bine pana sa termina traficul corespunzator abonamentului si apoi scade viteza la internet pana la sfarsitul luni(respective). Scrie detalii, de la cine ai internet? ce abonament ai?

| NickoS a răspuns:

Daca ai RDS, respectiv orange, nu cred ca problema e viteza pe care ti-o dau ei.Incearca sa-ti scanezi laptop-ul cu un antivirus deoarece unii virusi iti pot tine internetul ocupat(iti mananca din viteza de internet) si astfel tie iti ramane viteza mult prea mica, chiar si pentru vizionarea unui clip pe youtube.(Altceva nu stiu ce poate avea, mai ales ca nu prea ma pricep la windows vista).