| anonim_4396 a întrebat:

Heeeiii happy Imi puteti spune cu ce program [usor de folosit] pot taia incepututl unei melodii? va roooggg puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| JohnnyWylde a răspuns:

YouTube Downloader. Dai la convert video dar alegi melodia al carei inceput vrei sa-l tai. Jos ai o optiune cut video si scrii momentul de unde vrei sa inceapa melodia si unde vrei sa se termine.

3 răspunsuri:
| Madrill a răspuns:

AtomixMP3. Bun si foarte simplu de utilizat. Poti chiar sa faci melodiile sa se auda mai tare. Singura problema e ca salveaza format.wav. Xilisoft coverter ca sa o faci mp3 sau orice alteva doresti.

| AlyAlx07 a răspuns:

Http://mp3cut.net/ acesta e foarte simplu.Multa bafta