| baiii a întrebat:

Heei!

Contul de Facebook al prietenei mele a fost spart de catre cineva. Tin sa mentionez ca este facut pe numar de telefon, nu pe id yahoo, iar numarul pe care a fost facut contul nu mai primeste semnal si codul nu poate fi primit. Vreo alta solutie prin care pot accesa contul este?

HEEEELP!
Funda!

5 răspunsuri:
| hypentakill a răspuns:

Apasa pe forgot your password?> dupa care iti scrii numarul de telefon> next> this is me > send

| alex10Gtgta a răspuns:

Inseamna ce cel care ia spart contul stia mai multe despre facebook... Si ia sters numarul de telefon actoal si ia bagat numarul lui eu asa cred. Si eu azi mi-am schimbat parola. Trebuie schimbata constant...

| baiii explică (pentru alex10Gtgta):

Nu, numarul este acelasi. Cartela ei nu mai primeste semnal iar codul nu il mai primeste.

| Badea_Klara_1995 a răspuns:

Sa intri pe ID si nu pe nr. de telefon. Dar sa stii ca acela ar fi un hacker sau ea i-a spus nr. ei de telefon. S-au el/ea este din lista de telefon. Dar nu se explica cum de ii stie parola. Dar trebuie sa intrebati pe cineva care se ocupa cu asa ceva. Eu nu sunt specialista. Altfel n-ai cum decat sa ii creezi un nou cont s-au sa il reaccesezi. Pleasee fundaaaaa!

| hypentakill a răspuns (pentru Badea_Klara_1995):

Cred ca am pierdut cativa neuroni citind raspunsul tau.