| eMiiau a întrebat:

Heei TPU! Am o problema. Recent, am observat ca de fiecare data cand vreau sa ma uit la un film/video mai lung merge cat merge si apoi se aude un sunet ciudat ca un scartait din boxe si se opreste si mi se face ecranul de la film verde. Aveti idee de la ce o fi si cum pot rezolva asta? Fundita :*

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

E vorba despre filme online? Daca da, ce browser folosesti? Pe youtube la fel face?
In alte cazuri ai probleme cu placa video, se incalzeste, contact la prize imperfect...

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )