| justme01 a întrebat:

Heey TPU! De curand mi-am reformatat calculatorul.Si acum am Windows Vista, inainte am avut XP.Insa nu pot sa ma joc si nici sa vad ceva pe youtube.Mi-am instalat Adobe Flash Player dar tot nu merge.De ce nu merge? Ce program trebuie sa instalez?
Help...Dau funda...

Răspuns Câştigător
| robert35 a răspuns:

Normal Adobe Flash Player al descarci de pe youtube cand vrei sa vezi ceva daca nu ancearca programul asta este bun de tot SlimDrivers sa vezi ce drivere ati lipsesc

3 răspunsuri:
| Andr3iutz a răspuns:

Ti-ai instalat software-ul placii video?
Windows-ul este cu licenta?

Răspuns utilizator avertizat
| AnastasescuF a răspuns:

Cred ca nu ai instalat software-ul placii video, eu in locul tau mi l-as mai reformata odata si mi-as baga un XP/7, acum depinde si de calculatorul tau.
Funda?