| Carla01 a întrebat:

Hei,am descărcat tot felul de prostii pe telefon și am luat viruși,îmi apare că am vreo 7, cum fac să scap de ei, o aplicație ceva sau?
HELP!
DAU FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| MarianaNiculescu a răspuns:

Poti sa incerci:
Avast
E bun! Incearca sa-l instalezi.
Indeparteaza virusii din telefon

26 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Îţi recomand să-ţi instalezi Avast Free Mobile Security ( în română ), pe care-l poţi descărca de la linkul :
http://www.avastantivirus.ro/avast-mobile-security

https://play.google.com/......ps/details

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bitdefender. Ai 15 zile trial, dar restul costa cu bani reali. O licenta pe un an costa vreo 30 lei. o licenta pe o luna costa vreo 3.5 lei.

| IonutCG90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Să nu iei Bitdefender că Angel e angajat la ei, sunt români deci sunt slabi, ai văzut la EUro 2016 ce au făcut. Ia-ti unul albanez mai bine decâț BIT.

| Ghabby a răspuns (pentru IonutCG90):

Cred ca glumesti happy

| Carla01 explică (pentru IonutCG90):

Mai bine îl i-a pe Ronaldo laughing

| IonutCG90 a răspuns (pentru Carla01):

Eu sunt straight ăla e bisexual. Nu mersi. Mai bine rămân virgin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru IonutCG90):

Da, mersi pentru reclama. Sa stii ca tu chiar ai ghicit. Ma ocup de promovarea pe internet printre care si bitdefender.

| Carla01 explică (pentru IonutCG90):

Cine Ronaldo? laughing...nu ști ce pierzi rolling on the floor)

| IonutCG90 a răspuns (pentru Carla01):

Dacă era român, își lua bilet și chiar dacă lipsea la meci ieri, se ducea la parada gay din Bucuresti. Are cerceii din urechi mai mari decât îi ai tu liniuțele pe fund pe care mi le vei arăta la web mai târziu.

| IonutCG90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ah nu scuze, m-am înșelat. Cel care se ocupă de promovarea Bitdefender este AngelRed666.

| Carla01 explică (pentru IonutCG90):

Doamnee laughing), ai toate țiglele pe casă? laughing

| IonutCG90 a răspuns (pentru Carla01):

Nu țiglă! Meee Tiii glăăă; Doamne părinții ăștia. cum îi crești, așa îi ai rolling eyes

| anonim_4396 a răspuns (pentru IonutCG90):

Frate, mai usor cu etnobotanicele.

| IonutCG90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Îți vine să crezi că pot toate astea fără etnobotanice? smug Îti dai seama CU? smug

| Carla01 explică (pentru IonutCG90):

Tu cunoști din propria experiență laughing

| IonutCG90 a răspuns (pentru Carla01):

:*

| IonutCG90 a răspuns:

Te lași de filme deocheate pe telefon. Iti iei un antivirus pe PC si te bagi pe VIDEOONE, are de toate pentru toți. FUNDă?

| Kandia15 a răspuns:

AVG antivirus e extrem de bun. Si nu mai face greseala sa descarci aplicatii, neavand un antivirus! E ca si cum ai dormi cu usa deschisa!

| IonutCG90 a răspuns (pentru Kandia15):

Da, și să încuie ușa când se uită la filme deocheate, știu că pe telefon e mai simplu pentru că o prinde mai greu mami dar repet, e mai sigur pe PC.

| Carla01 explică (pentru IonutCG90):

Mai las-o vere în pace pe mama! rolling on the floor)

| IonutCG90 a răspuns (pentru Carla01):

Ok bo$$. @winking---

| GabrielStn a răspuns:

Daca nu ai nimic important pe telefon eu zic sa il resetezi, scapi mai repede, mai usor si definitiv de virusi, iar data viitoare ai grija ce faci. Bafta!

| DevilNight01 a răspuns:

Deci asculta adevarul e ca la telefon si ieu iau mereu virusi nu am nici un antivirus (daca e un virus atat de nenorocit de pe net nici un antivirus nu il poate depista infine nu de pe telefon) ieu iti recomand sa dai restart din fabrica asa esti sigura ca toti virusi iese (te duci in confirmari dupa backup si resetare dupa restartarea configurarii din fabrica dar vezi ca iti va sterge totul mai putin contactele)

| Dragus_Bogdan_2002 a răspuns:

360 security, e antivirus, ajuta bateria sa nu se descarce repede, e super

| GheorgheAlina a răspuns:

Sal,
cu antivirusul telefonului smart, cel care este instalat pe telefon din fabrica.

| iSilviu a răspuns:

Ii dai resetare din fabrica la telefon