| Gatsby a întrebat:

Hei! am nevoie urgenta de ajutor! stie cineva cum pot sa decupez o parte dintr-un videoclip de pe youtube si sa o scot de acolo# puteti sa il decupati voi si apoi sa imi trimiteti videoclipul modificat pe o adresa de email# va rog mult de tot! am nevoie de el pana maine! daca stie cineva, o sa las numele videoclipului si o adresa de email

3 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Ei bine... incearca cu programul FreeStudio are de toate : poti downloada de pe youtube video sau doar melodia, sa decupezi, sa faci conversie si multe altele... Mult NOROC!

| Gatsby explică (pentru Apokales):

Ma poti ajuta#

| Apokales a răspuns (pentru Gatsby):

Ahhh... trimte-mi prin mesaj id-ul daca este doar pentru un video fie...