| Grama_Ovi_2000 a întrebat:

Hei...Am o mare problema de cateva zile! Deci...nu pot intra pe nici un site sau browser. Daca incerc sa accesez vreun site imi scrie ``Aceasta pagina nu este disponibila``sau ceva de genul.Inainte sa mi se intample astea am folosit un``ipchanger``.Eu ma gandeam ca posibil dupa ce am dezinstalat ip changer-ul, ip-ul ala a ramas cel din progam deoarece cand foloseam browserele era la fel.deci in concluzie-pot intra pe skype,sa-mp,minecraft,etc.,dar nu pot intra pe browsere, si mentionez ca sunt pe laptop, dar sut pe aceeasi retea ca si pe PC si pe PC merge absolut totul dar pe laptop nu pot intra pe browsere.Si nu, nu foloseam proxy! Ce sa facc? Ajutati-ma va rogcrying Pentru un raspuns bun fundabig grin

2 răspunsuri:
| Grama_Ovi_2000 explică:

Mersi ca mi-ai raspuns dar tot ce mi-a zis tu am specificat eu mai in susbig grin si am incercat sa instalez ipchanger si sa restabilesc ip dar nu a mers.laughing dar pana la urma m-am hotarat si mi-am reinstalat windows-ul

| FireBlazer08 a răspuns:

Nu poti intra pe site-uri deoarece ele au nevoie de Ip pentru a sti unde sa trimita datele. Daca ti-ai dezinstalat IPchanger-ul ai dezinstalati si noul IP, iar cand l-ai instalat pe cel nou s-a sters cel vechi. Deci tu nu mai ai IP. Trebuie sa-ti instalezi din nou IPchangerul si sa-ti pui un IP.