| MxR a întrebat:

Hei am o problema. Ce as putea face ca sa vad pe youtube sau cand ma uit la un film pe internet pe "ecran complet"? cand dau pe ecran complet imaginea ramane in urma.Va rog.

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Pe PC sa nu mearga Youtube-ul...
Asta poate inseamna ca e foarte vechi si slab pc-ul sau ca nu ai placa video instalata. Descarca Slim Driver si vezi iti gaseste driver-ul la placa video. Daca nu incearca sa schimbi windows-ul presupun ca e fara licenta mai pot aparea bug-uri... Bafta happy

4 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Pe PC sau pe Telefon?

| MxR explică (pentru FlorinCiokan):

Pc

| K0sti a răspuns (pentru MxR):

Calculator slab!

| FlorinCiokan a răspuns:

Pe PC sa raman in urma youtube-ul? Asta inseamna ca ori e vechi si foarte slab PC-ul sau nu ti-e instalata placa video. Descarca Slim Driver si vezi poate iti gaseste placa video si instaleaza. Daca nu schimba windowsul presupun ca e unu fara licenta. mai sunt bug-uri pe ele... Baftawinking