| ancuta96 a întrebat:

Hei am si eu o intrebere din greseala mi-am scris parola de facebook in continoarea adresei de messenger si am dat enter si astfel a ramas scrisa in continuarea adresei si asa ca defiecare data cand trebuie sa imi scriu adresa de messenger ca sa intru pe facebook imi apare si adresa cu parola ce sa fac? Funda si vot

Răspuns Câştigător
| whattt a răspuns:

Tine sageata de la mouse pe ea cand apare si apasa tasta delete. Funda?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După adresă, vii cu cursorul și tai parola.
Pa, pa.

| valentingb a răspuns:

Intra in setarile browserului, la "salvare parole" si sterge parola salvata pentru acel site. Apoi vei introduce o data corect datele de identificare si te va intreba daca vrei sa salvezi. Le salvezi, si apoi va merge cum vrei tu.

| iusy98 a răspuns:

Stergi parola de la mess

| olivert1310 a răspuns:

In functie de browser, stergi memoria cach, cookie-urile si parolele salvate, nu stergi history. Dai click sa stergi history si acolo bifezi doar ce am mentionat mai sus. Daca folosesti google chrome stergi doar parolele salvate. Apoi cand te conectezi introduci adresa si parola corect si il lasi sa le salveze si ai rezolvat problema. Degeaba poti sa stergi tu mereu cu mouse-ul asa cum ai fost sfatuit, ele sunt salvate de browser si de fiecare data cand vei accesa va aparea iarasi cum era. Bafta.