| anonim_4396 a întrebat:

Hei;;]. Am si eu o problemutabig grin.Am filmat azi ceva cu telefonul si cand l-am descarcat am realizat ca nu se aude sunetulstraight face. Din ce cauza? ...Telefonul este LG GT505...cand am filmat era pe silent. Din aceasta cauza sa fie?sad

5 răspunsuri:
| mk_3564 a răspuns:

Salut!
In modul video intri la setari (iconul din stanga jos), treci in pagina 2/2, selectezi "mai multe..."selectezi "voce", apoi alegi "sonor".
Iesi din setari ...si succes!

| Oanny a răspuns:

Eu zic ca da.Si eu am LG viewty si la fel am patit, asta din cauza ca era pe silent.

| wizopo a răspuns:

Nu, ai probabil setat din fabrica sau l-ai setat tu pe oprire sunet inregistrare, de acee nu-ti merge. cauta la setari sa vezi daca il gasesti

| CandyGirl_5618 a răspuns:

Deci nu se aude in Pc sau in telefon?
Daca nu se aude doar in Pc este de la programul cu care l-ai deschis(nu are codecul respectiv)
Descarca-ti BS Player sau VLC si cred ca o sa mearga.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga daca era pe silent cum sa fi inregistrat ceva audio? vezi la setari sa se auda da la maxim sa inregistreze si da si o claritate buna a videoclipului dup ce il termini formteazal in format dvd se va vedea super bafta