| mirunahuidhjs a întrebat:

Hei! am un Allview x2 soul lite si l am resetat, iar acum nu mai pot sa instalez nimic pe el. Intru in google play, dau descarcare dar ramane asa, nu se descarca. Mentionez ca in setari nu am "aplicatii" ca sa ii pot da inchidere fortata. Ce sa fac?

1 răspuns:
| Atahan_Selen_1999 a răspuns:

Eu am dat boot tabletei, tot la fel, se poate ca tableta ta sa nu suporte Magazin Play.Acesta poate fi updatat din Magazin Play, dar daca nu iti merge.