| Ionutszu a întrebat:

Hei! Am un HP Pavilion g6-1020sl Notebook PC, si tot caut drivere pentru el, vreau cat mai recente pentru el, 2015 favorabil, si nu stiu unde sa le gasesc pe toate pentru descarcare. La Hp support nu gaseste rezultate, si nu vreau sa descarc de pe site-uri "dubioase ". Ma puteti ajuta?

11 răspunsuri:
| Ionutszu explică (pentru K0sti):

Nu am rubrica de "other devices "

| K0sti a răspuns (pentru Ionutszu):

Era doar un exemplu! Poti sa nu ai, sau poti sa ai! Daca nici dupa un tutorial in romana nu sunteti in stare sa urmati pasii...lasati-va de sportul asta!

| dannyel86 a răspuns:

Ia vezi tu linkul de mai jos, oficial.
Alege sistemul de operare si vezi ce apare.
Pentru Windows 7 gasesti drivere din 2015.
http://support.hp.com/......el/5081134

| Ionutszu explică (pentru dannyel86):

Se incarca incontinuu, nu stiu de ce.

| dannyel86 a răspuns (pentru Ionutszu):

Cine se incarca incontinuu? Pagina de pe linkul dat? Ce browser folosesti? Inainte sa ti-l fac cunoscut, l-am testat pe Mozilla Firefox si nu am avut probleme cu linkul. Si acum poate fi accesat. La ce fel de problema te referi? O alta sursa mai sigura decat site-ul producatorului nici nu exista.

| Ionutszu explică (pentru dannyel86):

Da dar din cate am citit nu mai au drivere pentru modelul meu..probabil erau prea vechi, nu stiu.

| dannyel86 a răspuns (pentru Ionutszu):

N-ai spus ce sistem de operare folosesti. Windows 8, 10? Pentru Windows7 e o lista mai lunga de programe.

| Ionutszu explică (pentru dannyel86):

W 7

| dannyel86 a răspuns:

Acceseaza linkul dat de mine anterior de pe un sistem care nu are probleme cu browser-ul sau virusi. Daca selectezi pe pagina "Microsoft Windows", apoi "Windows7", apar programele de care ai tu nevoie. Mai oficial de atat nu te pot ajuta!
Mai jos ai o captura cam cum arata pagina producatorului si ce selectii trebuie sa faci.
http://imgur.com/ZvGizgM

| FlorinCiokan a răspuns:

Descarca Slim Driver. Iti gaseste toate driverele si le poti instala direct.Bafta