| Roxanne22 a întrebat:

Hei! Am un Nokia 5800 XPress-Music si i-am instalat noul software 52.0.007. I-am dat sa face update dupa net si dupa ce mi-a facut mi s-a restartat telefonul. Inainte aveam instalata versiunea cu 51 si imi deschidea greu muzica, iar acum imi apare la Custom Version "52.0.007. C01. 01. nu trebuia sa apara doar 52.0.007. 01? Si imi intra la fel de greu in muzica, dar touch-ul parca merge mai bine si putin mai repede. Dau funditahappy

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Oricand poti reveni la vechea versiune, restore factory seting, update se poate face o singura data dar nu imbunatateste cu nimic performanta telefonului

| Roxanne22 explică:

Am card de 256 MB ( am avut de 8GB dar l-am stricat.crying ) si da, e aproape full, dar imi apare cand il scanez cu antivirusul ca am vreo 33 de aplicatii care ocupa 102 MB si stiu foarte bine ca aplicatiile acelea erau in cardul de 8GB, nici in memoria telefonului, nici in cardul` asta. Asta de la ce e? big grin

| Riplu a răspuns:

Doar ai impresia ca iti merge mai bine. Muzica se deschide greu, deoarece ai cardul de capacitate mare, si presupun ca este si aproape plin. Daca vrei sa iti mearga mai bine cumpara un card din clasa A (cu viteza mare de transfer).