| draguta2 a întrebat:

Hei!
As vrea un raspuns, rapid! Cine stie un program de editat video-uri gratis?
Primeste funda cel mai bun!

Răspuns Câştigător
| Vidacu69 a răspuns:

Sony Vegas, din cate am inteles merge pe windows 7, daca ai xp incearca si asa.Til recomand de oare ce are multe optiuni si multe avantaje. Sper sa te ajute raspunsul meu,FUNDA? [Alte programe VideoPad, CyberLink PowerDirector, Adobe After Effect, Vivia, Adobe premiere] Inca ceva sper ca sti sa le downlaodezi laughing

| draguta2 explică (pentru Vidacu69):

Stiu sa le downlaodez! big grin

| draguta2 explică (pentru Vidacu69):

Am descarcat VideoPad!

| Vidacu69 a răspuns (pentru Vidacu69):

De oare ce are* multe avantaje. [M-am corectat]

| Vidacu69 a răspuns (pentru draguta2):

Ma bucur ca te-am putut ajuta big grin

7 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Hei! Cel mai bun este Windows Movie Maker. Il gasesti foarte usor, doar cautand pe Google.

| rapp2020 a răspuns:

Windows Movie Maker il gasesti instalat in windows. Apesi start si il gasestibig grin

| BlueBoy21 a răspuns:

Incearca cu Sony Vegas