| Huntress a întrebat:

Hei. Azi mama mi-a facut o surpriza si mi-a luat telefon nou, mai exact Vodafone smart 4. Telefonul meu precedent era Vodafone smart 3 laughing La cel din urma, camera este de 5 megapixeli, poate focaliza de la o distanta de aproximativ 10 centimetri si poate fi setat pe temporizator de 2 secunde, 5secunde sau 10 secunde. Problema e ca noul telefon (smart 4) nu focalizeaza decat pe un chip, dar in prim plan nu vrea... Nici temporizator nu cred ca are, si asta ma scoate din sarite! Celalalt telefon (smart 3) poate focaliza si in prim plan, si, dupa cum am spus, are si temporizator. Nu inteleg: Un telefon mai nou, îmbunatatit, nu ar trebui sa aiba aceste functii, daca predecesorul lui le avea? Eu fara functiile acestea, nu ma pot "intelege" cu un telefon, asta pentru ca eu fac extrem de multe poze. Intrebarea mea este: Are cumva si Vodafone smart 4 aceste functii, dar inca nu le-am descoperit, sau nu le are? Va rog sa imi raspundeti daca stiti, chiar vreau sa stiu asta... Multumesc :*

1 răspuns:
| DarkLaden a răspuns:

Are o carte in care scrie ce are si ce nu.
Asta cu focalizarea cred ca o are la setari si trebuie activata/dezactivata.
Daca ai vreun centru Vodafone prin apropiere da o fuga pana acolo si intrabai.