| sweetistaaaa a întrebat:

Hei!
Cum se fac pe facebook chestiile alea cu "se simte bine ", "se simte trista", "se simte indragostita","se simte iubita". etc etc.?
Multumesc, fundita love struck.[ scuzati categoria].

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heii. Ca să îți apară acele chestii, trebuie să-ți dai facebook-ul în engleză (varianta UK) apoi când vei vrea să îți actualizezi starea, îți vor apărea singure. :*
Fundiță? puppy dog eyes

1 răspuns:
| CrazyStuff a răspuns:

Trebuie sa ai facebook-ul in engleza ca sa iti apara. Iti apar cand vrei sa scrii o stare si alegi de acolo.