| jan33tt a întrebat:

Hei.dc nu mi mai merge microfonul? mi s a mai intamplat dar era din setari..acum am verificat si microfonul e bifat.tocmai ce am instalat driverul Realtek AC97 Audio Codec Driver A3.97.si nimic.va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| MachineGame a răspuns:

Microfonul tau, s-ar putea sa fie un pic uzat si sa se fi dezlipit sau sa se rupa contactele, microfoanele si castile au fire mici si contacte mici, este posibil sa se rupa si mie im s-a intamplat!