| AsteaptaMaDincoloDeMoarte a întrebat:

Hei! De 4 zile nu mai pot sa dau follow nimanui pe Instagram, primesc "try again later, we restrict certain activity, like following people-".
Problema e ca nu imi apare pentru cat timp sunt blocat din a mai da follow. Ce fac? Am incercat help supportul, sa ma deconectez, sa ma conectez pe alt telefon etc.
In cat timp trece asa ceva? Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| NumănumescBrBr a răspuns:

Din câte știu, durează o săptămână. Probabil ai dat follow la multi oameni într-un timp scurt.