| Sketch2 a întrebat:

Hei... De ceva timp, vreo saptamana, daca raman cu baterie 0% la telefon, si il bag la incarcat, imi arata,, Acumulator invalabil,,. Dupa asta il deschid, merge vreo 10 secunde si dupa imi arata acumulator invalabil si se inchide. Ce ar trebui sa fac? *^* Dau funda...

2 răspunsuri:
| Ađrian90 a răspuns:

Împrumută sau cumpără un alt încărcător, dacă nu e de la încărcător, du telefonul în service dacă mai ai garanţia. Dacă nu. Păi, ia-ţi unu nou.

| Anonimul95t a răspuns:

Salut, posibil sa fie acumulatorul stricat si vezi sa fie cel original de la telefon