| BringMeTheHorizon1111 a întrebat:

Hei, de fiecare data cand fac un apel vocal\video pe laptop, skype, messenger sau discord, cu casti sau fara persoana respectiva nu ma aude dar eu o aud pe ea?
ce pot face? Rapid

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cel mai sigur: foloseste un microfon exterior (10-30 lei), il setezi la sunet si-l poti verifica la Skype (Echo sound test).

| radu877 a răspuns:

Incearca sa intri in setarile audio ale laptop-ului. ss poate ca pentru casti sa nu intre automat ci trebuie sa setezi manual ca microfonul sa se comute pentru casti.