| GiovanniVDM a întrebat:

Hei eu am Windows 7 prima versune fara nici un update, iar eu vreau sa-l updatez si am auzit ca dureaza 3 zile si 3 nopti pana se upadateaza complet iar timp de aceasta durata pc-ul va merge mai greu (logic) dar dupa ce sa upadateaza complet va merge la fel de bine sau mai greu cu toate updateurile?

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

E ca la nunta, 3 zile si 3 nopti nunta a tinut...
Multe prostii mai auziti fratilor...

| Zaygon a răspuns:

Pe langa cele zise de mariustown depinde si de internet. Daca ai net okay(minim 100 mbps) intr-o zi ar trebui sa ajunga la zi.

| iDarkness a răspuns:

Depinde de Pc-ul tau, daca stii ca ai un Pc care duce acele update-uri, atunci nu ai de cat.
Cu o viteza acceptabila de internet poate dura maxim 2 zile.
T/C.

| mariustown a răspuns:

Daca nu folosesti calculatorul intr-o institutie unde trebuie sa ai software-ul cu licenta Microsoft, eu consider ca nu ai nevoie de update-uri.
Dar in caz ca tot mai vrei sa le instalezi, le poti instala. va dura ceva ce-i drept. Si teoretic ar trebui sa mearga la fel, dar asta depinde si de configuratia computer-ului tau.
Ca daca nu ai o configuratie acceptabila cel putin, nu merita sa faci acele update-uri.