| anonim_4396 a întrebat:

Hei hei. Am si eu o intrebare... daca vreau sa imi instalez pe laptop un joc..gen Ultimate Ninja Storm 3 sau Dangeki Bunko: Fighting Climax..laptop-ul nu va pati nimic, nu? (adica sa se blocheze sau sa nu poata rula jocul) Mai bine zis, e ok sa incerc sa instalez un astfel de joc pe laptop?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde ce joc ai original sau nu, windowsul nu are ce pati daca e curat /legal, corect instalat, poate daca e vechi se va inclazi =praf curatare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca e corect instalat ocul, nu poate afecta laptopul. Daca vrei sa te ajut sa instalezi jocuri scrie-mi in privat.Adica prin mesaj.

| Robert_Emanuel_Nagy_1998 a răspuns:

Depinde ce fel de laptop ai, scrie numele jocului, expl Ultimate Ninja Storm 3 Sistem requiments si te uiti acolo care sunt cerintele minime! Mult Noroc!