| iiGeorgii a întrebat:

Hei ^^. Ma gandeam sa-mi cumpar casti skullcandy. Sunt bune, adica se aude bine, sunt rezistente? Stiti un magazin prin Suceava unde se gasesc si cam cat costa? FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| FReAkAzO1d a răspuns:

Nu da banii pe skullcandy...SI nici pe Beats, deoarece cele din Romania majoritatea sunt facaturi si oricum sunt scumpe
Daca vrei casti de calitate ia-ti Sennheiser ca si calitate a sunetului sunt primele in top, peste beats si alte firme..si au preturi acceptabile.

2 răspunsuri:
| Amaricai a răspuns:

Castile skullcandy sunt bune dar mai bine iti recomand monster beats by doctor dre sunt mai scumpe der isi merita din plic pretul au o calitate de sunet incredibila

| Chetrone_Monica_1977 a răspuns:

Din ate stiu sunt destul de bune.
Unde gasesti, nu stiu.